pondělí 6. února 2017

Postelové selfie

Poslední dobou jsem se vrhla s obrovskou chutí na PL, připravila jsem si koláže za celý rok a udělala jsem za víkend 3 měsíce. Šťastná ukazuji album svému muži. Prohlíží, chválí, a pak říká: "Víš je to hezké, ale ty velké stránky jsou hezčí." 

Také si to myslím, ale při mém tempu, by žádná alba nikdy nevznikla. Kdežto díky PL mám hotové album 2015 a z 50% hotové 2016. 

Nicméně jsem se rozhodla, že si pár velkých stránek udělám. Vypadá to, když se rozhlédnu po jiných blozích, že je to letošní trend. Jsem za něj ráda. Klasické stránky (i když já vždy dělala formát A4) mají prostě své kouzlo. A když takovým albem listujete, jste na sebe pyšná :-) 

Stránka která vznikla bude součástí PL alba 2016. Fotografie zachycuje moment, který znají všichni majitelé koček. Jdete si lehnout, a najednou máte tu chlupatou, předoucí a né úplně lehkou věc na hlavě nebo aspoň někde poblíž. :-) 


Podklad stránky tvoří akvarelový papír. Svrny jsou udělané Distress Inkoustem. Pro zpestření jsem některé kapky obtáhla mikrofixem. Použitá razítka jsou KETA,  Hero ARTs a Aladine. 


Z obrázku materiálu mi vypadly tekuté enamelky Nuvo - odstín Caribbean ocean.


Žluté detaily jsem vytvořila Distress inkoustem Fossilized amber - nemám žlutou moc ráda, ale tahle je opravdu moc pěkná. 


Někdy mám trošku delší vedení, než ostatní scrapařky, ale i já postupně přicházím na chuť enamelkám. 


Nadpis je kombinace vystřiženého rukopisu (ještě musím hodně trénovat) a samolepek. 


A je hotovo.
Doufám, že to není stránka poslední. 
Bavilo mě to moc!
A jako doplněk k rychlému PL, ideální. 

Děkuji za nahlédnutí a přeji Vám krásný večer!
Hanule

2 komentáře:

  1. Hani, ta je krásná!!Moc se mi líbí ten detail s obtaženýma kaňkama - to je super nápad! A ta ruční část nadpisu se Ti povedla teda moc. Musím se smát s těma enamelkama...my jsme ještě ta scrapová generace co má zásoby brads, viď? :-D Nedávno jsem zrovna hloubala nad tím, jak se za ty roky ten materiál proměnil..

    OdpovědětVymazat
  2. Jani, děkuji za komentář. Máš pravdu s těmi brads, ale já jich zase tolik nemám. Ale stejně si je pořàd šetřím, a když je někam dávám, tak si říkám, že jsou drahé. ;-) neumím si představit ten punk, že dám třeba na projekt 10 ks brads. 😂

    OdpovědětVymazat