pátek 30. prosince 2016

Novoroční poděkování, plány a přání pro rok 2017

Rok se s rokem sešel, poslední den v roce (vím, že je to až zítra :-)) vybízí k bilancování. Ještě před pár dny, jsem měla pocit, že rok 2016 byl takový poloprázdný. :-) Ale při přípravě fotek na vyvolání jsem tento názor musela (a moc ráda) přehodnotit. Byl totiž plný báječných chvil, inspirativních setkání, krásných výletů a také plný slunce. A to je jedna z věcí které na scrapování miluji - oživuje vzpomínky!

Ano, moje scrapování je stále spíše pasivní než aktivní. Ale pomalu a radostně na tom pracuji! Nutí mě to hledat nové cesty a musím říct, že si to užívám. 

Nemám ráda předsevzetí, pro mne prostě nefungují. Ale mám plán. Našla jsem si techniku, kterou bych se chtěla naučit, a už na tom tak trochu pracuji. Je jím krasopis/kaligrafie/water color lettering - jak chcete. :-) 
Musím říct, že mě to vcelku pohltilo, až to místy vypadá, že z toho bude spíše zánět šlach. :-) 

Rok 2016 je rokem změn. Osobní a pracovní sem nepatří, ale naštěstí jsou všechny pozitivní, i když to tak vždy nemuselo vypadat. Ale pustila jsem se i do nových tvořivých projektů - nadchl mě a stále drží Bullet journal, pomalu se vracím ke klasickým scrapbookovým albům a projektům a rozhodně chci pokračovat a zlepšovat svá PL alba, přáníčka, notesy a jiné věci kterým se věnuji. Doufám, že Vám více ukáži v dalších článcích. Na závěr ještě trošku odběhnu od tématu. Mnohokrát jsem si letos uvědomila, jak je báječné být součástí české scrap komunity. Proto chci zmínit i další věc, která je na scrapbookingu a jiném tvoření možná nejbáječnější. Jsou to PŘÁTELÉ. V našem případě SCRAPŽENY!  Vždy ochotné pomoci, poradit, vyslechnout, podpořit a pochválit. A to vše navzdory času i kilometrům! Děkuji Vám Všem! Nerada bych se někoho dotkla, tím že ho nevyjmenuji, ale vy se poznáte. :-) Milé moje Ženy, děkuji Vám za Vaše přátelství a krásné chvíle nad kávou v kavárně, děkuji Vám za rady, trpělivé vysvětlování i za to se se podělíte o materiál, děkuji za slova chvály, za krásná přáníčka, za zprávy jen tak, za inspiraci a TAKÉ ZA TO ŽE JSTE!

Chtěla bych nám všem popřát do nového roku hodně pohody, inspirace a také lásky, pochopení a podpory od našich partnerů a rodin! 


S láskou
Hanule


PS: A neberte se moc vážně, život je legrace!

2 komentáře:

 1. I tobě ať to lepí, píše a činčá! Kaligrafie je úžasná. Také se chystám ;)
  Tak písmu zdar a přeji lepší rok 2017

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář! S chutí do toho, je to senzační relax!

   Vymazat